LM73606RNPR
LM73606RNPR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm73605
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG BUCK ADJ 6A 30WQFN
Function: Step-Down
Current - Output: 6A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 350kHz ~ 2.2MHz
Voltage - Input (Max): 36V
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Output (Max): 34.2V
Voltage - Input (Min): 3.5V
Voltage - Output (Min/Fixed): 1V
Part Status: Active
на замовлення 2096 шт:
Написати відгук
Description: IC REG BUCK ADJ 6A 30WQFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 30-WFQFN Exposed Pad, Output Type: Adjustable, Mounting Type: Surface Mount, Wettable Flank, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 6A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 350kHz ~ 2.2MHz, Voltage - Input (Max): 36V, Topology: Buck, Supplier Device Package: 30-WQFN (6x4), Synchronous Rectifier: Yes, Voltage - Output (Max): 34.2V, Voltage - Input (Min): 3.5V, Voltage - Output (Min/Fixed): 1V, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LM73606RNPR LM73606RNPR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm73605 Switching Voltage Regulators 3.5V to 36V 6A Synch Step-Down Volt A 59 A 595-LM73606RNPT
Кількість Ціна
LM73606RNPR LM73606RNPR Виробник : Texas Instruments TexasInstruments.pdf Код виробника: LM73606RNPR RoHS Synchr. Step-Down Switching Regulator, 6A, Vin 3.5?36V, Vout 1?34V, 2.2MHz LM73606RNPT Integrated Circuits
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 5 шт:
LM73606RNPR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm73605 Synchr. Step-Down Switching Regulator, 6A, Vin 3.5?36V, Vout 1?34V, 2.2MHz LM73606RNPT LM73606RNPR ST73606rnp
кількість в упаковці: 2 шт
Мінімальне замовлення: 2
LM73606RNPR LM73606RNPR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm73605 Conv DC-DC 3.5V to 36V Synchronous Step Down Single-Out 1V to 34.2V 6A 30-Pin WQFN EP T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LM73606RNPR Виробник : Texas Instruments lm73605.pdf ADJ 6A WQFN-30 Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт
LM73606RNPR LM73606RNPR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm73605 Description: IC REG BUCK ADJ 6A 30WQFN
Function: Step-Down
Current - Output: 6A
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 36V
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Output (Max): 34.2V
Voltage - Input (Min): 3.5V