LM809M3-3.08
LM809M3-3.08
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809
Код товару: 26756
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Супервізори напруги, контролери заряду
Ціна
LM809M3-3.08 LM809M3-3.08 Виробник : NSC info-uilm809m3.pdf MCU Supervisor, Act.Low / Push-Pull, Vthr 3.00?3.15V, -40?105°C   LM809M3-3.08 UILM809m3
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LM809M3-3.08 LM809M3-3.08 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3
Packaging: Cut Tape (CT)
Reset: Active Low
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: 140ms Minimum
Voltage - Threshold: 3.08V
Supplier Device Package: SOT-23-3
Part Status: Not For New Designs
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 389 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
LM809M3-3.08 LM809M3-3.08 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 Processor Supervisor 3.08V 1 Active Low/Push-Pull 3-Pin SOT-23 T/R
товару немає в наявності
LM809M3-3.08 Виробник : National Semiconductor/Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 Схема сброса (инв. выход "push-pull", Vth=3.08V +/-3%, t=240ms (typ), Icc... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: SOT-23 Од. вим: шт
Reset: Active Low
Reset Timeout: 140ms Minimum
Voltage - Threshold: 3.08V
LM809M3-3.08 LM809M3-3.08 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 Supervisory Circuits 3-pin voltage supervisor (reset IC) with active-low, push-pull reset for supply monitoring 3-SOT-23 -40 to 105