LM809M3-4.63
LM809M3-4.63 National Semiconductor
NATLS13928-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: National Semiconductor
Description: IC SUPERVISOR PWR SUP SUPPORT FI
Packaging: Bulk
Reset: Active Low
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: 140ms Minimum
Voltage - Threshold: 4.63V
Supplier Device Package: SOT-23-3
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 8083 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC SUPERVISOR PWR SUP SUPPORT FI, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Output: Push-Pull, Totem Pole, Type: Simple Reset/Power-On Reset, Reset: Active Low, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Number of Voltages Monitored: 1, Reset Timeout: 140ms Minimum, Voltage - Threshold: 4.63V, Supplier Device Package: SOT-23-3, Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LM809M3-4.63 LM809M3-4.63 Виробник : Texas Instruments TexasInstruments.pdf Код виробника: LM809M3-4.63 RoHS MCU Supervisor, Act.Low / Push-Pull, Vthr 4.50?4.75V, -40?105°C Integrated Circuits
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 45 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
LM809M3-4.63 Виробник : Texas Instruments NATLS13928-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 MCU Supervisor, Act.Low / Push-Pull, Vthr 4.50?4.75V, -40?105°C   LM809M3-4.63 UILM809m3-4.63
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 45 шт:
Мінімальне замовлення: 30
LM809M3-4.63 Виробник : National Semiconductor NATLS13928-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 Processor Supervisor 4.63V 1 Active Low/Push-Pull 3-Pin SOT-23 T/R
LM809M3-4.63 Виробник : National Semiconductor/Texas Instruments NATLS13928-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 Схема сброса (инв. выход "push-pull", Vth=4.63V +/-3%, t=240ms (typ), Icc... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: SOT-23 Од. вим: шт
товару немає в наявності
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LM809M3-4.63 LM809M3-4.63 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3
Reset: Active Low
Reset Timeout: 140ms Minimum
Voltage - Threshold: 4.63V
LM809M3-4.63 LM809M3-4.63 Виробник : Texas Instruments NATLS13928-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 Supervisory Circuits 3-Pin Microprocessor Reset Circuits 3-SOT-23 -40 to 105