LM809M3X-4.63
LM809M3X-4.63 National Semiconductor
NATLS13928-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: National Semiconductor
Description: IC SUPERVISOR PWR SUP SUPPORT FI
Packaging: Bulk
Reset: Active Low
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: 140ms Minimum
Voltage - Threshold: 4.63V
Supplier Device Package: SOT-23-3
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 2411 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Output: Push-Pull, Totem Pole, Type: Simple Reset/Power-On Reset, Reset: Active Low, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Number of Voltages Monitored: 1, Reset Timeout: 140ms Minimum, Voltage - Threshold: 4.63V, Supplier Device Package: SOT-23-3, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LM809M3X-4.63 Виробник : National Semiconductor NATLS13928-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 Processor Supervisor 4.63V 1 Active Low/Push-Pull 3-Pin SOT-23 T/R
Кількість Ціна
LM809M3X-4.63 Виробник : NS NATLS13928-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809
LM809M3X-4.63 LM809M3X-4.63 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3
Reset: Active Low
Reset Timeout: 140ms Minimum
Voltage - Threshold: 4.63V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Threshold: 4.63V
товару немає в наявності
LM809M3X-4.63 LM809M3X-4.63 Виробник : Texas Instruments NATLS13928-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 Supervisory Circuits 3-Pin Microprocessor Reset Circuits 3-SOT-23 -40 to 105