LM810M3-4.63
LM810M3-4.63 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809
Виробник: Texas Instruments
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Output: Push-Pull, Totem Pole
Type: Simple Reset/Power-On Reset
Reset: Active High
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: 140ms Minimum
Voltage - Threshold: 4.63V
Supplier Device Package: SOT-23-3
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Output: Push-Pull, Totem Pole, Type: Simple Reset/Power-On Reset, Reset: Active High, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Number of Voltages Monitored: 1, Reset Timeout: 140ms Minimum, Voltage - Threshold: 4.63V, Supplier Device Package: SOT-23-3, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції LM810M3-4.63
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LM810M3-4.63 Виробник : NS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 06+ SOT23
на замовлення 7500 шт:
LM810M3-4.63 LM810M3-4.63 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 Processor Supervisor 4.63V 1 Active High/Push-Pull 3-Pin SOT-23 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LM810M3-4.63 Виробник : DIV suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 Схема сброса (неинв. выход "push-pull", Vth=4.63V +/-3%, t=240ms (typ), Icc... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: SOT-23 Од. вим: шт
LM810M3-4.63 Виробник : National Semiconductor/Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 Схема сброса (неинв. выход "push-pull", Vth=4.63V +/-3%, t=240ms (typ), Icc... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: SOT-23 Од. вим: шт
LM810M3-4.63 LM810M3-4.63 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Push-Pull, Totem Pole
Reset: Active High
Reset Timeout: 140ms Minimum
Voltage - Threshold: 4.63V
LM810M3-4.63 LM810M3-4.63 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 Supervisory Circuits 3-pin voltage supervisor (reset IC) with active-high, push-pull reset for supply monitoring 3-SOT-23 -40 to 105