Продукція > LM8 > LM810M3X-2.63
LM810M3X-2.63
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809
Виробник:
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LM810M3X-2.63
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Output: Push-Pull, Totem Pole, Type: Simple Reset/Power-On Reset, Reset: Active High, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Number of Voltages Monitored: 1, Reset Timeout: 140ms Minimum, Voltage - Threshold: 2.63V, Supplier Device Package: SOT-23-3, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції LM810M3X-2.63
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LM810M3X-2.63 LM810M3X-2.63 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3
Reset: Active High
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: 140ms Minimum
Voltage - Threshold: 2.63V