Продукція > MORNSUN > LMF100-23B48
LMF100-23B48 MORNSUN
LMF100-23B48.html
Виробник: MORNSUN
AC/DC 100W Enclosed Switching Power Supply
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 101W, Packaging: Box, Power (Watts): 101W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input, Size / Dimension: 7.05" L x 3.90" W x 1.18" H (179.0mm x 99.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, UL, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, Current - Output 1: 2.1 A.
Інші пропозиції LMF100-23B48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LMF100-23B48 LMF100-23B48 Виробник : Mornsun America, LLC LMF100-23B48.html Description: AC/DC CONVERTER 48V 101W
Packaging: Box
Power (Watts): 101W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Size / Dimension: 7.05" L x 3.90" W x 1.18" H (179.0mm x 99.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, UL
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 2.1 A