Продукція > MORNSUN > LMF1000-20B24
LMF1000-20B24
LMF1000-20B24 Mornsun
LMF1000-20Bxx.pdf
Виробник: Mornsun
AC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 24, Розм = 190 x 127 x 40,5 мм, Uвх (AC), В = 90...264, Uвх (DC), В = 120...370, ККД, % = 94, Р, Вт = 1008, Тексп, °C = -40...+70, Iвих1, А = 42, Uвих, % = 1, Рів. пульс., мВ = 150, Вага = 1,25 кг,... Гр
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ENCLOSED AC DC CONVERTERS 1 OUTP, Power (Watts): 1008W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, I2C Interface, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.48" L x 5.00" W x 1.59" H (190.0mm x 127.0mm x 40.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, UL, Efficiency: 94%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60601-1; 60950-1; 62368-1, Current - Output 1: 42 A.
Інші пропозиції LMF1000-20B24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 1008W
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.48" L x 5.00" W x 1.59" H (190.0mm x 127.0mm x 40.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, UL
Efficiency: 94%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60601-1; 60950-1; 62368-1
Current - Output 1: 42 A