Продукція > NS > LMF100CIWMX
LMF100CIWMX NS
DS_296_LMF100.pdf
Виробник: NS
95+
на замовлення 8264 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LMF100CIWMX NS
Description: IC FILTER 100KHZ SWITCH 20SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Filter Type: Universal Switched Capacitor, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Supply: 4V ~ 15V, Number of Filters: 2, Filter Order: 4th, Frequency - Cutoff or Center: 100kHz, Supplier Device Package: 20-SOIC.
Інші пропозиції LMF100CIWMX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LMF100CIWMX LMF100CIWMX Виробник : Texas Instruments DS_296_LMF100.pdf Description: IC FILTER 100KHZ SWITCH 20SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Filter Type: Universal Switched Capacitor
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 4V ~ 15V
Number of Filters: 2
Filter Order: 4th
Frequency - Cutoff or Center: 100kHz