LMF600-20B15
LMF600-20B15 Mornsun America, LLC
LMF600-20B15.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 15V 600W
Power (Watts): 600W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.00" L x 8.00" W x 1.60" H (101.6mm x 203.1mm x 40.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 277 VAC, 110 ~ 390 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: BS, CB, CCC, CE, cURus, EN, IEC, UKCA, UL
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1
Current - Output 1: 40 A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 600W, Power (Watts): 600W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.00" L x 8.00" W x 1.60" H (101.6mm x 203.1mm x 40.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 277 VAC, 110 ~ 390 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: BS, CB, CCC, CE, cURus, EN, IEC, UKCA, UL, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1, Current - Output 1: 40 A.