Продукція > MORNSUN > LMF600-20B24
LMF600-20B24
LMF600-20B24 Mornsun
LMF600-20Bxx.pdf
Виробник: Mornsun
AC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 24, Розм = 101,6 x 203,1 x 40,6 мм, Uвх (AC), В = 80...277, Uвх (DC), В = 110...390, ККД, % = 94, Опис AC-DC перетворювач, Р, Вт = 600, Тексп, °C = -40...+70, Iвих1, А = 25, Uізол., В = 4 000, Uвих, % = 1
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 600W, Power (Watts): 600W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.00" L x 4.00" W x 1.60" H (203.2mm x 101.6mm x 40.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 277 VAC, 110 ~ 390 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: BS, CB, CCC, CE, cURus, EN, IEC, UKCA, UL, Efficiency: 94%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1, Current - Output 1: 25 A.
Інші пропозиції LMF600-20B24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LMF600-20B24 LMF600-20B24 Виробник : Mornsun America, LLC LMF600-20B24.html Description: AC/DC CONVERTER 24V 600W
Power (Watts): 600W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.00" L x 4.00" W x 1.60" H (203.2mm x 101.6mm x 40.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 277 VAC, 110 ~ 390 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: BS, CB, CCC, CE, cURus, EN, IEC, UKCA, UL
Efficiency: 94%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1
Current - Output 1: 25 A