LMG3100R044VBER
LMG3100R044VBER Texas Instruments
lmg3100r044.pdf?ts=1732975223749&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FLMG3100R044
Виробник: Texas Instruments
Description: 100V 4.4M GAN FET WITH INTEGRATE
Features: Slew Rate Controlled
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 15-QFN
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Switch Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Low Side
Rds On (Typ): 4.4mOhm
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 100V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.75V ~ 5.25V
Current - Output (Max): 46A
Ratio - Input:Output: 1:1
Supplier Device Package: 15-VQFN-FCRLF (6.5x4)
Fault Protection: UVLO
на замовлення 2105 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100V 4.4M GAN FET WITH INTEGRATE, Features: Slew Rate Controlled, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 15-QFN, Output Type: N-Channel, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Switch Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Low Side, Rds On (Typ): 4.4mOhm, Input Type: Non-Inverting, Voltage - Load: 100V, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.75V ~ 5.25V, Current - Output (Max): 46A, Ratio - Input:Output: 1:1, Supplier Device Package: 15-VQFN-FCRLF (6.5x4), Fault Protection: UVLO.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LMG3100R044VBER LMG3100R044VBER Виробник : Texas Instruments lmg3100r044.pdf?ts=1732975223749&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FLMG3100R044 Gate Drivers 100V 4.4mohm GaN FET with integrated dri
Кількість Ціна
LMG3100R044VBER LMG3100R044VBER Виробник : Texas Instruments lmg3100r044.pdf?ts=1732975223749&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FLMG3100R044 Description: 100V 4.4M GAN FET WITH INTEGRATE
Features: Slew Rate Controlled
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 15-QFN
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Switch Type: General Purpose
Output Configuration: Low Side
Rds On (Typ): 4.4mOhm
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 100V
Current - Output (Max): 46A