LMR-195-BULK
LMR-195-BULK Fairview Microwave
LMR-195-BULK.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: CBL COAX BLK PE JACKET 1=1'
Packaging: Bag
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE)
Conductor Strand: Solid
Cable Group: LMR-195
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.195" (4.95mm)
Shield Type: Braid
Jacket Color: Black
Impedance: 50 Ohms
на замовлення 147 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL COAX BLK PE JACKET 1=1', Packaging: Bag, Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE), Conductor Strand: Solid, Cable Group: LMR-195, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.195" (4.95mm), Shield Type: Braid, Jacket Color: Black, Impedance: 50 Ohms.