LMR-400-75
LMR-400-75 Amphenol Times Microwave Systems
Amphenol_lmr-400-75-datasheet.pdf
Виробник: Amphenol Times Microwave Systems
Coaxial Cables PRICED PER FOOT
на замовлення 2213 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STD CABLE, BLACK PE JACKET FOOT, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE), Conductor Strand: Solid, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.405" (10.29mm), Shield Type: Braid, Jacket Color: Black, Part Status: Active, Impedance: 75 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE)
Conductor Strand: Solid
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.405" (10.29mm)
Shield Type: Braid
Jacket Color: Black
Part Status: Active
Impedance: 75 Ohms
на замовлення 228 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Spool
Conductor Strand: Solid
Cable Group: LMR-400
Cable Type: Coaxial
Shield Type: Braid
Jacket Color: Black
Part Status: Active
Impedance: 75 Ohms
на замовлення 100 шт:
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 104
LMR-400-75 ds_LC3MP2167_36-3544328.pdf 75 Ohm Low Loss Flexible LMR-400-75 Indoor / Outdoor Rated Coax Cable Double Shielded with Black PE Jacket By The Foot