Продукція > NSC > LMS1585ACT-3.3
LMS1585ACT-3.3
LMS1585ACT-3.3 NSC
ST+03.3_lt1585act_NSC_0001.pdf
Виробник: NSC
Код виробника: LMS1585ACT-3.3 RoHS Positive Voltage Regulator, LDO, 3.3V, 5A, 1%, 1.15V dropout, 0?125°C Replacement: LT1585ACT-3.3; Possible substitute:EZ1585CT Integrated Circuits
кількість в упаковці: 45 шт
на замовлення 44 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: LMS1585ACT-3.3 RoHS Positive Voltage Regulator, LDO, 3.3V, 5A, 1%, 1.15V dropout, 0?125°C Replacement: LT1585ACT-3.3; Possible substitute:EZ1585CT Integrated Circuits, кількість в упаковці: 45 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LMS1585ACT-3.3 Виробник : NSC snvs061g.pdf Positive Voltage Regulator, LDO, 3.3V, 5A, 1%, 1.15V dropout, 0?125°C Replacement: LT1585ACT-3.3; Possible substitute:EZ1585CT LMS1585ACT-3.3 ST+03.3 lt1585act
кількість в упаковці: 15 шт
на замовлення 44 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
на замовлення 107 шт:
термін постачання 4 дні (днів)
LMS1585ACT-3.3 LMS1585ACT-3.3 Виробник : Texas Instruments snvs061g.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220-3