Продукція > NSC > LMS1587CS-3.3
LMS1587CS-3.3
LMS1587CS-3.3 NSC
info-st1587lmsis-adj.pdf
Виробник: NSC
Код виробника: LMS1587CS-3.3 RoHS Positive Voltage Regulator, LDO, 3.3V, 3A, 2%, 1.15V dropout, 0?125°C Integrated Circuits
кількість в упаковці: 45 шт
на замовлення 45 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LIN 3.3V 3A DDPAK/TO263-3, Packaging: Tube, Package / Case: TO-263-4, D2PAK (3 Leads + Tab), TO-263AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 3A, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 7 mA, Voltage - Input (Max): 13V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TO-263 (DDPAK-3), Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, PSRR: 72dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 3A, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 13 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LMS1587CS-3.3 Виробник : NSC suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flms1587 Positive Voltage Regulator, LDO, 3.3V, 3A, 2%, 1.15V dropout, 0?125°C   LMS1587CS-3.3 ST1587lmscs-3.3
кількість в упаковці: 5 шт
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
LMS1587CS-3.3 LMS1587CS-3.3 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flms1587 Description: IC REG LIN 3.3V 3A DDPAK/TO263-3
Packaging: Tube
Package / Case: TO-263-4, D2PAK (3 Leads + Tab), TO-263AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 3A
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 7 mA
Voltage - Input (Max): 13V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-263 (DDPAK-3)
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
PSRR: 72dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 3A
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 13 mA
товару немає в наявності
LMS1587CS-3.3 LMS1587CS-3.3 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flms1587 LDO Voltage Regulators NRND, alternate is LMS1587CS-3.3/NOPB