LMS1587CT-3.3
LMS1587CT-3.3 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flms1587
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-220-3
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Current - Output: 3A
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 7 mA
Voltage - Input (Max): 13V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-220-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
PSRR: 72dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 3A
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 13 mA
на замовлення 244 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 154
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-220-3, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Current - Output: 3A, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 7 mA, Voltage - Input (Max): 13V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TO-220-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, PSRR: 72dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 3A, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 13 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LMS1587CT-3.3 LMS1587CT-3.3 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flms1587 LDO Regulator Pos 3.3V 3A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube
на замовлення 244 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 178
LMS1587CT-3.3 LMS1587CT-3.3 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flms1587 Description: IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Current - Output: 3A
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 7 mA
Voltage - Input (Max): 13V
Number of Regulators: 1
PSRR: 72dB (120Hz)
Current - Supply (Max): 13 mA
на замовлення 218 шт:
Мінімальне замовлення: 2
LMS1587CT-3.3 Виробник : National Semiconductor suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flms1587 LDO Regulator Pos 3.3V 3A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube
на замовлення 525 шт:
Мінімальне замовлення: 178
на замовлення 223 шт:
LMS1587CT-3.3 Виробник : NS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flms1587 09+
LMS1587CT-3.3 LMS1587CT-3.3 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flms1587 LDO Voltage Regulators 3-A, 13-V, linear voltage regulator 3-TO-220 0 to 125