LMS1587IS-3.3
LMS1587IS-3.3 Texas Instruments
snvs061g.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG LIN 3.3V 3A DDPAK/TO263-3
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-263-4, D2PAK (3 Leads + Tab), TO-263AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 3A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 7 mA
Voltage - Input (Max): 13V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-263 (DDPAK-3)
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
PSRR: 72dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 3A
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 13 mA
на замовлення 469 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 129
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LIN 3.3V 3A DDPAK/TO263-3, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-263-4, D2PAK (3 Leads + Tab), TO-263AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 3A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 7 mA, Voltage - Input (Max): 13V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TO-263 (DDPAK-3), Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, PSRR: 72dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 3A, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 13 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LMS1587IS-3.3 LMS1587IS-3.3 Виробник : Texas Instruments snvs061g.pdf LDO Regulator Pos 3.3V 3A 4-Pin(3+Tab) DDPAK Tube
на замовлення 469 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
LMS1587IS-3.3 Виробник : NS snvs061g.pdf 09+
LMS1587IS-3.3 LMS1587IS-3.3 Виробник : Texas Instruments snvs061g.pdf Description: IC REG LIN 3.3V 3A DDPAK/TO263-3
Packaging: Tube
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 3A
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 7 mA
Voltage - Input (Max): 13V
Number of Regulators: 1
PSRR: 72dB (120Hz)
Current - Supply (Max): 13 mA