Продукція > NSC > LMS8117ADT-3.3
LMS8117ADT-3.3
LMS8117ADT-3.3 NSC
ST+03.3_lms8117at_NSC_0001.pdf
Виробник: NSC
Код виробника: LMS8117ADT-3,3 RoHS +3.3V 1A LDO Integrated Circuits
кількість в упаковці: 75 шт
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3, Packaging: Tube, Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 1A, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 5 mA, Voltage - Input (Max): 15V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TO-252-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, PSRR: 60 ~ 75 dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.25V @ 1A, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 10 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LMS8117ADT-3,3 Виробник : NSC +3.3V 1A LDO   LMS8117ADT-3.3 ST+03.3 lms8117at
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 25 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
LMS8117ADT-3.3 Виробник : NS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flms8117a 09+
LMS8117ADT-3.3 LMS8117ADT-3.3 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flms8117a Description: IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3
Packaging: Tube
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1A
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 5 mA
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-252-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
PSRR: 60 ~ 75 dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.25V @ 1A
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 10 mA
товару немає в наявності
LMS8117ADT-3.3 LMS8117ADT-3.3 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flms8117a LDO Voltage Regulators