Продукція > NS > LMS8117AMP-3.3
LMS8117AMP-3.3 NS
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flms8117a
Виробник: NS
09+
на замовлення 8518 шт:
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-261-4, TO-261AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 1A, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 5 mA, Voltage - Input (Max): 15V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-223, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, PSRR: 60 ~ 75 dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.25V @ 1A, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 10 mA.
Інші пропозиції LMS8117AMP-3.3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LMS8117AMP-3.3 LMS8117AMP-3.3 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flms8117a Description: IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-261-4, TO-261AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1A
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 5 mA
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-223
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
PSRR: 60 ~ 75 dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.25V @ 1A
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 10 mA
товару немає в наявності
LMS8117AMP-3.3 LMS8117AMP-3.3 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flms8117a LDO Voltage Regulators