LMV321M7
LMV321M7 Texas Instruments
TexasInstruments.pdf
Виробник: Texas Instruments
Код виробника: LMV321M7X RoHS R-R Out Op-Amp, GBW 1MHz, SR 1V/us, Voff 1.7mV, 2.7?5.5V, -40?85°C Integrated Circuits
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, Output Type: Rail-to-Rail, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Standard (General Purpose), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 130µA, Slew Rate: 1V/µs, Gain Bandwidth Product: 1 MHz, Current - Input Bias: 15 nA, Voltage - Input Offset: 1.7 mV, Supplier Device Package: SC-70-5, Part Status: Not For New Designs, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 160 mA, Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V, Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LMV321M7 Виробник : National Semiconductor lmv321-n.pdf Op Amp Single Low Voltage Amplifier R-R O/P 5.5V 5-Pin SC-70 T/R
на замовлення 391 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 355
LMV321M7 Виробник : NS lmv321-n.pdf 08+NOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Standard (General Purpose)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 130µA
Slew Rate: 1V/µs
Gain Bandwidth Product: 1 MHz
Current - Input Bias: 15 nA
Voltage - Input Offset: 1.7 mV
Supplier Device Package: SC-70-5
Part Status: Not For New Designs
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 160 mA
Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V
Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Current - Supply: 130µA
Slew Rate: 1V/µs
Gain Bandwidth Product: 1 MHz
Current - Input Bias: 15 nA
Voltage - Input Offset: 1.7 mV
Number of Circuits: 1