LMZ12002EVAL/NOPB
LMZ12002EVAL/NOPB Texas Instruments
snva422
Виробник: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ12002
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.8V
Voltage - Input: 4.5V ~ 20V
Current - Output: 2A
Contents: Board(s)
Regulator Topology: Buck
Utilized IC / Part: LMZ12002
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR LMZ12002, Packaging: Box, Voltage - Output: 1.8V, Voltage - Input: 4.5V ~ 20V, Current - Output: 2A, Contents: Board(s), Regulator Topology: Buck, Utilized IC / Part: LMZ12002, Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output.