LMZ12003EVAL/NOPB
LMZ12003EVAL/NOPB Texas Instruments
snva422
Виробник: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ12003
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.8V
Voltage - Input: 4.5V ~ 20V
Current - Output: 3A
Contents: Board(s)
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LMZ12003
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR LMZ12003, Packaging: Box, Voltage - Output: 1.8V, Voltage - Input: 4.5V ~ 20V, Current - Output: 3A, Contents: Board(s), Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LMZ12003, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LMZ12003EVAL/NOPB Виробник : Texas Instruments snva422 LMZ12003 DC to DC Converter and Switching Regulator Module 1.8VDC Output Evaluation Board