LMZ14203EVAL/NOPB
LMZ14203EVAL/NOPB Texas Instruments
snva422
Виробник: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ14203
Packaging: Box
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 6V ~ 42V
Current - Output: 3A
Contents: Board(s)
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LMZ14203
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR LMZ14203, Packaging: Box, Voltage - Output: 3.3V, Voltage - Input: 6V ~ 42V, Current - Output: 3A, Contents: Board(s), Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LMZ14203, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LMZ14203EVAL/NOPB LMZ14203EVAL/NOPB Виробник : Texas Instruments snva422 LMZ14203 DC to DC Converter and Switching Regulator Module 3.3V Output Evaluation Board