LMZ21701SILT
LMZ21701SILT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz21701
Виробник: Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.9-6V
Features: OCP, OTP, SCP, UVLO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD Module
Size / Dimension: 0.14" L x 0.14" W x 0.07" H (3.5mm x 3.5mm x 1.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 17V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 0.9 ~ 6V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 13883 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEXAS INSTRUMENTS - LMZ21701SILT - PoL-DC/DC-Wandler, einstellbar, synchroner Buck, 2.5MHz, 900mV bis 6Vout, 1A, µSIP-8, tariffCode: 85044095, DC-Eingangsspannung, min.: 3V, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, min.: 900mV, Höhe: 1.75mm, Ausgangsspannung, max.: 6V, Tiefe: 3.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Breite: 3.5mm, usEccn: EAR99, DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar, DC-Eingangsspannung, max.: 17V, euEccn: NLR, DC/DC-Wandler: 0, Ausgangsstrom, max.: 1A, Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Anwendungen für das Netzteil: -, Ausgangsleistung, max.: -, SVHC: No SVHC (27-Jun-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LMZ21701SILT LMZ21701SILT Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz21701 Description: DC DC CONVERTER 0.9-6V
Features: OCP, OTP, SCP, UVLO
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 17V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 0.9 ~ 6V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Кількість Ціна
LMZ21701SILT LMZ21701SILT Виробник : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz21701 Description: TEXAS INSTRUMENTS - LMZ21701SILT - PoL-DC/DC-Wandler, einstellbar, synchroner Buck, 2.5MHz, 900mV bis 6Vout, 1A, µSIP-8
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 3V
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, min.: 900mV
Höhe: 1.75mm
Ausgangsspannung, max.: 6V
Tiefe: 3.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Breite: 3.5mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
DC-Eingangsspannung, max.: 17V
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: 0
Ausgangsstrom, max.: 1A
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: -
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
на замовлення 3 шт:
Мінімальне замовлення: 3
LMZ21701SILT LMZ21701SILT Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz21701 Module DC-DC 1-OUT 0.9V to 6V 1A 8-Pin uSIP SMD EP T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LMZ21701SILT LMZ21701SILT Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz21701 Non-Isolated DC/DC Converters 1A SIMPLE Switcher N ano Mod A 595-LMZ21701SILR