LMZ23608EVAL/NOPB
LMZ23608EVAL/NOPB Texas Instruments
snva460
Виробник: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ23608
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.2V, 2.5V, 3.3V, 5V
Voltage - Input: 6V ~ 36V
Current - Output: 8A
Contents: Board(s)
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LMZ23608
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 4 Non-Isolated Outputs
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR LMZ23608, Packaging: Box, Voltage - Output: 1.2V, 2.5V, 3.3V, 5V, Voltage - Input: 6V ~ 36V, Current - Output: 8A, Contents: Board(s), Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LMZ23608, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 4 Non-Isolated Outputs, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LMZ23608EVAL/NOPB LMZ23608EVAL/NOPB Виробник : Texas Instruments snva460 LMZ23608 DC to DC Converter and Switching Regulator Module 1.2VDC/2.5VDC/3.3VDC/5VDC Output Evaluation Board