LMZ31520RLGT
LMZ31520RLGT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz31520
Виробник: Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.6-3.6V 72W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 72-BQFN Module
Size / Dimension: 0.64" L x 0.60" W x 0.23" H (16.2mm x 15.2mm x 5.9mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 14.5V
Efficiency: 96%
Current - Output (Max): 20A
Supplier Device Package: 72-BQFN (15x15)
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 0.6 ~ 3.6V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 630 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 0.6-3.6V 72W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 72-BQFN Module, Size / Dimension: 0.64" L x 0.60" W x 0.23" H (16.2mm x 15.2mm x 5.9mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 14.5V, Efficiency: 96%, Current - Output (Max): 20A, Supplier Device Package: 72-BQFN (15x15), Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output 1: 0.6 ~ 3.6V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LMZ31520RLGT LMZ31520RLGT Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz31520 Description: DC DC CONVERTER 0.6-3.6V 72W
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 72-BQFN Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 14.5V
Efficiency: 96%
Current - Output (Max): 20A
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 0.6 ~ 3.6V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 679 шт:
Кількість Ціна
LMZ31520RLGT LMZ31520RLGT Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz31520 DC/DC Converters - SMD 20A Pwr Mod w/ 3.0V- 14.5V Input