LND250K1-G
LND250K1-G Microchip Technology
LND150-LND250-N-Channel-Depletion-Mode-DMOS-FETs-Data-Sheet-20005454A.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: MOSFET N-CH 500V 13MA SOT23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel, Depletion Mode
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 13mA (Tj)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 1000Ohm @ 500µA, 0V
Power Dissipation (Max): 360mW (Ta)
Supplier Device Package: SOT-23 (TO-236AB)
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 0V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 500 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 10 pF @ 25 V
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 500V 13MA SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Depletion Mode, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 13mA (Tj), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 1000Ohm @ 500µA, 0V, Power Dissipation (Max): 360mW (Ta), Supplier Device Package: SOT-23 (TO-236AB), Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 0V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 500 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 10 pF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LND250K1-G LND250K1-G Виробник : Microchip Technology LND150-LND250-N-Channel-Depletion-Mode-DMOS-FETs-Data-Sheet-20005454A.pdf MOSFETs 500V 1KOhm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
LND250K1-G LND250K1-G Виробник : Microchip Technology LND150-LND250-N-Channel-Depletion-Mode-DMOS-FETs-Data-Sheet-20005454A.pdf Description: MOSFET N-CH 500V 13MA SOT23
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Vgs (Max): ±20V
Мінімальне замовлення: 9
LND250K1-G LND250K1-G Виробник : Microchip Technology lnd25020b012314.pdf Trans MOSFET N-CH 500V 0.013A 3-Pin SOT-23 T/R
Мінімальне замовлення: 500
товару немає в наявності