LNJ03004GND1
LNJ03004GND1 Panasonic Electronic Components
LNJ03004xxD1_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: LED COOL WHITE 5000K 3230
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Color: White, Cool
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.2V
Current - Test: 75mA
Current - Max: 120mA
Supplier Device Package: 3230
Lumens/Watt @ Current - Test: 127 lm/W
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
CCT (K): 5000K
CRI (Color Rendering Index): 82 (Typ)
Flux @ 25°C, Current - Test: 59lm (37lm ~ 80lm)
Part Status: Obsolete
на замовлення 3633 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED COOL WHITE 5000K 3230, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Color: White, Cool, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.2V, Current - Test: 75mA, Current - Max: 120mA, Supplier Device Package: 3230, Lumens/Watt @ Current - Test: 127 lm/W, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), CCT (K): 5000K, CRI (Color Rendering Index): 82 (Typ), Flux @ 25°C, Current - Test: 59lm (37lm ~ 80lm), Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції LNJ03004GND1
Color: White, Cool
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 75mA
Current - Max: 120mA
Supplier Device Package: 3230
CCT (K): 5000K