LNJ8L4C28RAA
LNJ8L4C28RAA Panasonic Electronic Components
LNJ8L4C28RAA%20Spec.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: LED RED CLEAR 4PLCC SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-PLCC
Color: Red
Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 1810mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.3V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 50mA
Height (Max): 1.95mm
Wavelength - Peak: 623nm
Wavelength - Dominant: 617nm
Supplier Device Package: 4-PLCC
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 2.40mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED RED CLEAR 4PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-PLCC, Color: Red, Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 1810mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.3V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 50mA, Height (Max): 1.95mm, Wavelength - Peak: 623nm, Wavelength - Dominant: 617nm, Supplier Device Package: 4-PLCC, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 2.40mm Dia.
Інші пропозиції LNJ8L4C28RAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-PLCC
Color: Red
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 1810mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Colorless
Current - Test: 50mA
Height (Max): 1.95mm
Wavelength - Peak: 623nm
Wavelength - Dominant: 617nm
Lens Transparency: Clear
Lens Size: 2.40mm Dia