LNJC24X4ARA
LNJC24X4ARA Panasonic Electronic Components
LNJC24X4ARA%20Spec.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: LED ICE BLUE 3528 SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-PLCC
Color: Ice Blue
Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 230mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V
Current - Test: 10mA
Height (Max): 2.10mm
Supplier Device Package: 3528
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 2.40mm Dia
на замовлення 191 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED ICE BLUE 3528 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-PLCC, Color: Ice Blue, Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 230mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V, Current - Test: 10mA, Height (Max): 2.10mm, Supplier Device Package: 3528, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 2.40mm Dia.
Інші пропозиції LNJC24X4ARA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-PLCC
Color: Ice Blue
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 230mcd
Configuration: Standard
Current - Test: 10mA
Height (Max): 2.10mm
Supplier Device Package: 3528
Lens Size: 2.40mm Dia