LOB3R100FLF
LOB3R100FLF TT Electronics/IRC
LOB.pdf
Виробник: TT Electronics/IRC
Description: RES METAL 0.1 OHM 3W 1% AXIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, Non-Inductive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.210" Dia x 0.560" L (5.33mm x 14.22mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 mOhms
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES METAL 0.1 OHM 3W 1% AXIAL, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Non-Inductive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.210" Dia x 0.560" L (5.33mm x 14.22mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 100 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LOB3R100FLF LOB3R100FLF Виробник : IRC (TT electronics) lob.pdf Res Metal Film 0.1 Ohm 1% 3W Molded AXL
Кількість Ціна
LOB3R100FLF LOB3R100FLF Виробник : BI Technologies / TT Electronics LOB.pdf Current Sense Resistors - Through Hole .1 OHM 1% 3W
Мінімальне замовлення: 4
LOB3R100FLF LOB3R100FLF Виробник : TT Electronics/IRC LOB.pdf Description: RES METAL 0.1 OHM 3W 1% AXIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 mOhms