LOP-200-12
LOP-200-12 MEAN WELL
LOP-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 200.4W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 12V/16.7A, розміри 101.6x50.8x25.4 мм, -40...+80 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 36 шт
на замовлення 13 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - LOP-200-12 - AC/DC-Netzteil in Open-Frame-Version, ITE, Industrie, Haushalt, Medizin, 1 Ausgang, tariffCode: 85044095, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, usEccn: EAR99, Nennleistung (Zwangskühlung): 200.4W bei 10.98CFM, AC-Eingangsspannung: 80V AC bis 264V AC, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Nennleistung (Konvektionskühlung): 140.4W, Stromversorgungsausgang: Fest, Produktpalette: LOP-200 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12V, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 16.7A, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Industrie, Haushalt, Medizin, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LOP-200-12 LOP-200-12 Виробник : MEAN WELL LOP-200-spec.pdf AC/DC, 200.4W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 12V/16.7A, розміри 101.6x50.8x25.4 мм, -40...+80 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
на замовлення 13 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
tariffCode: 85044095
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
usEccn: EAR99
Nennleistung (Zwangskühlung): 200.4W bei 10.98CFM
AC-Eingangsspannung: 80V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Nennleistung (Konvektionskühlung): 140.4W
Stromversorgungsausgang: Fest
Produktpalette: LOP-200 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 16.7A
Anwendungen für das Netzteil: ITE, Industrie, Haushalt, Medizin
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Packaging: Bulk
Power (Watts): 140W (200W Forced Air)
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Efficiency: 92.5%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1
Current - Output 1: 11.7 A
на замовлення 46 шт:
LOP-200-12 LOP-200-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lop-200-20231122.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 11.7(Convection)A/16.7(Forced Air)A 200.4W 10-Pin Carton
на замовлення 4 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Efficiency: 92.5%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 11.7 A
LOP-200-12 LOP-200-12 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=LOP-200 Switching Power Supplies 200.4W 12V 16.7A Medical 2X4 low profile