LOP-200-15
LOP-200-15 MEAN WELL
4146042.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - LOP-200-15 - AC/DC-Netzteil in Open-Frame-Version, ITE, Industrie, Haushalt, Medizin, 1 Ausgang, 141 W
tariffCode: 85044095
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 80V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Nennleistung (Konvektionskühlung): 141W
Stromversorgungsausgang: Fest
Produktpalette: LOP-200 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 15V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 13.4A
Anwendungen für das Netzteil: ITE, Industrie, Haushalt, Medizin
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - LOP-200-15 - AC/DC-Netzteil in Open-Frame-Version, ITE, Industrie, Haushalt, Medizin, 1 Ausgang, 141 W, tariffCode: 85044095, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, usEccn: EAR99, AC-Eingangsspannung: 80V AC bis 264V AC, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Nennleistung (Konvektionskühlung): 141W, Stromversorgungsausgang: Fest, Produktpalette: LOP-200 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 15V, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 13.4A, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Industrie, Haushalt, Medizin, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LOP-200-15 LOP-200-15 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=LOP-200 Switching Power Supplies 201W 15V 13.4A Medical 2X4 low profile
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LOP-200-15 LOP-200-15 Виробник : MEAN WELL LOP-200-spec.pdf AC/DC, 201W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 15V/13.4A, розміри 101.6x50.8x25.4 мм, -40...+80 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 36 шт
товару немає в наявності
LOP-200-15 LOP-200-15 Виробник : MEAN WELL LOP-200-spec.pdf AC/DC, 201W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 15V/13.4A, розміри 101.6x50.8x25.4 мм, -40...+80 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 36 шт
товару немає в наявності
Power (Watts): 141W (200W Forced Air)
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1
Current - Output 1: 9.4 A