LOP-200-48
LOP-200-48 MEAN WELL
4146042.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - LOP-200-48 - AC/DC-Netzteil in Open-Frame-Version, ITE, Industrie, Haushalt, Medizin, 1 Ausgang, 144 W
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 80V AC bis 264V AC
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Nennleistung (Konvektionskühlung): 144W
Stromversorgungsausgang: Fest
Produktpalette: LOP-200 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 48V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 4.2A
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - LOP-200-48 - AC/DC-Netzteil in Open-Frame-Version, ITE, Industrie, Haushalt, Medizin, 1 Ausgang, 144 W, tariffCode: 85044095, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, usEccn: EAR99, AC-Eingangsspannung: 80V AC bis 264V AC, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Nennleistung (Konvektionskühlung): 144W, Stromversorgungsausgang: Fest, Produktpalette: LOP-200 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 48V, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 4.2A, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Industrie, Haushalt, Medizin, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 144W (200W Forced Air)
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Efficiency: 94%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1
Current - Output 1: 3 A
на замовлення 26 шт:
Кількість Ціна
LOP-200-48 LOP-200-48 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=LOP-200 Switching Power Supplies 201.6W 48V 4.2A Medical 2X4 low profile
на замовлення 20 шт:
LOP-200-48 LOP-200-48 Виробник : MEAN WELL LOP-200-spec.pdf AC/DC, 201.6W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 48V/4.2A, розміри 101.6x50.8x25.4 мм, -40...+80 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 36 шт
товару немає в наявності
LOP-200-48 LOP-200-48 Виробник : MEAN WELL LOP-200-spec.pdf AC/DC, 201.6W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 48V/4.2A, розміри 101.6x50.8x25.4 мм, -40...+80 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт