LOP-300-30
search.aspx?prod=LOP-300
Код товару: 206149
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > Інвертори (DC / AC перетворювачі)
Ціна
LOP-300-30 LOP-300-30 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=LOP-300 Power Supplies - Chassis Mount 300W 30V 10A Medical 2X4 low profile
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Power (Watts): 180W (300W Forced Air)
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 30V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1
Current - Output 1: 6 A
на замовлення 11 шт:
Кількість Ціна
LOP-300-30 LOP-300-30 Виробник : MEAN WELL 4146043.pdf Description: MEAN WELL - LOP-300-30 - AC/DC-Netzteil in Open-Frame-Version, ITE, Industrie, Haushalt, Medizin, 1 Ausgang, 180 W
tariffCode: 85044095
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Eingangsspannung, V AC: 80V AC bis 264V AC
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Nennleistung (Konvektionskühlung): 180W
Stromversorgungsausgang: Fest
Produktpalette: LOP-300 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 30V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 10A
Anwendungen für das Netzteil: ITE, Industrie, Haushalt, Medizin
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (12-Jan-2017)
на замовлення 5 шт:
LOP-300-30 LOP-300-30 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lop-300-20231122.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 30V 6(Convection)A/10(Forced Air)A 300W 10-Pin Carton
товару немає в наявності
LOP-300-30 LOP-300-30 Виробник : MEAN WELL LOP-300-spec.pdf AC/DC, 300W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 30V/10A, розміри 101.6x50.8x25.4 мм, -40...+80 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 36 шт
LOP-300-30 LOP-300-30 Виробник : MEAN WELL LOP-300-spec.pdf AC/DC, 300W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 30V/10A, розміри 101.6x50.8x25.4 мм, -40...+80 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт