LOP-300-36
LOP-300-36 MEAN WELL
search.aspx?prod=LOP-300
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 299.8W 36V 8.3A Medical 2X4 low profile
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - LOP-300-36 - AC/DC-Netzteil in Open-Frame-Version, ITE, Industrie, Haushalt, Medizin, 1 Ausgang, 180 W, tariffCode: 85044095, Ausgangsstrom - Ausgang 2: 0, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: 0, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, Eingangsspannung, V AC: 80V AC bis 264V AC, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: 0, Ausgangsstrom - Ausgang 3: 0, Nennleistung (Konvektionskühlung): 180W, Stromversorgungsausgang: Fest, Produktpalette: LOP-300 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 36V, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: 0, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 8.3A, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Industrie, Haushalt, Medizin, Ausgangsstrom - Ausgang 4: 0, SVHC: No SVHC (12-Jan-2017).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 180W (299W Forced Air)
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Efficiency: 94%
Voltage - Output 1: 36V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1
Current - Output 1: 5 A
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LOP-300-36 LOP-300-36 Виробник : MEAN WELL 4146043.pdf Description: MEAN WELL - LOP-300-36 - AC/DC-Netzteil in Open-Frame-Version, ITE, Industrie, Haushalt, Medizin, 1 Ausgang, 180 W
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Eingangsspannung, V AC: 80V AC bis 264V AC
Ausgangsstrom - Ausgang 3: 0
Nennleistung (Konvektionskühlung): 180W
Stromversorgungsausgang: Fest
Produktpalette: LOP-300 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 36V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: 0
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 8.3A
SVHC: No SVHC (12-Jan-2017)
на замовлення 3 шт:
LOP-300-36 LOP-300-36 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lop-300-20231122.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 36V 5(Convection)A/8.3(Forced Air)A 299.8W 10-Pin Carton
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LOP-300-36 LOP-300-36 Виробник : MEAN WELL LOP-300-spec.pdf AC/DC, 299.8W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 36V/8.3A, розміри 101.6x50.8x25.4 мм, -40...+80 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 36 шт
LOP-300-36 LOP-300-36 Виробник : MEAN WELL LOP-300-spec.pdf AC/DC, 299.8W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 36V/8.3A, розміри 101.6x50.8x25.4 мм, -40...+80 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт