LOP-600-18
LOP-600-18 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - LOP-600-18 - AC/DC-Netzteil in Open-Frame-Version, ITE, Industrie, Haushalt, Medizin, 1 Ausgang, 360 W
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 80V AC bis 264V AC
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Nennleistung (Konvektionskühlung): 360W
Stromversorgungsausgang: Fest
Produktpalette: LOP-600 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 18V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 33.3A
Anwendungen für das Netzteil: ITE, Industrie, Haushalt, Medizin
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - LOP-600-18 - AC/DC-Netzteil in Open-Frame-Version, ITE, Industrie, Haushalt, Medizin, 1 Ausgang, 360 W, tariffCode: 85044095, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, AC-Eingangsspannung: 80V AC bis 264V AC, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Nennleistung (Konvektionskühlung): 360W, Stromversorgungsausgang: Fest, Produktpalette: LOP-600 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 18V, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 33.3A, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Industrie, Haushalt, Medizin, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LOP-600-18 LOP-600-18 Виробник : MEAN WELL Switching Power Supplies 599.4W 18V 33.3A 3x5 medical
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LOP-600-18 LOP-600-18 Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: 80-264VAC O/P +18V33.3A
Power (Watts): 360W (599W Forced Air)
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.08" H (127.0mm x 76.2mm x 27.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Efficiency: 94%
Voltage - Output 1: 18V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1
Current - Output 1: 20 A
на замовлення 30 шт:
LOP-600-18 LOP-600-18 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lop-600-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 18V 20(Convection)A/33.3(Forced Air)A 599.4W 10-Pin Carton
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LOP-600-18 LOP-600-18 Виробник : MEAN WELL LOP-600-spec.pdf AC/DC, 599.4W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 18V/33.3A, розміри 127.6x76.2x35 мм, -40...+80 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LOP-600-18 LOP-600-18 Виробник : MEAN WELL LOP-600-spec.pdf AC/DC, 599.4W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 18V/33.3A, розміри 127.6x76.2x35 мм, -40...+80 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт