Продукція > KYOCERA AVX > LP0402N3500ANTR
LP0402N3500ANTR
LP0402N3500ANTR Kyocera AVX
lp0402n-3165502.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Signal Conditioning Low Pass Filter 3500 MHz
на замовлення 870 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 3.5GHZ 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 3.5GHz Center, Insertion Loss: 0.5dB, Bandwidth: 200MHz, Height (Max): 0.016" (0.40mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0402N3500ANTR LP0402N3500ANTR Виробник : KYOCERA AVX Components lp0402n.pdf RF Filter Low Pass 3400MHz to 3600MHz 0.5dB SMD 4Pin 0402 T/R
товару немає в наявності
LP0402N3500ANTR LP0402N3500ANTR Виробник : American Technical Ceramics lp0402n.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 3.5GHZ 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.5GHz Center
Insertion Loss: 0.5dB
Bandwidth: 200MHz
Height (Max): 0.016" (0.40mm)