Продукція > KYOCERA AVX > LP0402N5200ANTR
LP0402N5200ANTR
LP0402N5200ANTR KYOCERA AVX
LP0402N_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOW PASS 5.2GHZ 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.2GHz Center
Insertion Loss: 0.5dB
Bandwidth: 150MHz
Height (Max): 0.016" (0.40mm)
Part Status: Active
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 5.2GHZ 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.2GHz Center, Insertion Loss: 0.5dB, Bandwidth: 150MHz, Height (Max): 0.016" (0.40mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0402N5200ANTR LP0402N5200ANTR Виробник : KYOCERA AVX LP0402N_Series_DS.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 5.2GHZ 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.2GHz Center
Insertion Loss: 0.5dB
Bandwidth: 150MHz
Height (Max): 0.016" (0.40mm)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
LP0402N5200ANTR LP0402N5200ANTR Виробник : Kyocera AVX lp0402n-3165502.pdf Signal Conditioning Low Pass Filter 5200 MHz
Мінімальне замовлення: 7
LP0402N5200ANTR LP0402N5200ANTR Виробник : KYOCERA AVX Components lp0402n.pdf RF Filter Low Pass 5500MHz to 5350MHz 0.5dB SMD 4Pin 0402 T/R