Продукція > KYOCERA AVX > LP0402N5200ANTR\500
LP0402N5200ANTR\500 KYOCERA AVX
lp0402n.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: LOW PASS FILTER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.2GHz Center
Insertion Loss: 0.5dB
Bandwidth: 150MHz
Height (Max): 0.016" (0.40mm)
Написати відгук
Description: LOW PASS FILTER, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.2GHz Center, Insertion Loss: 0.5dB, Bandwidth: 150MHz, Height (Max): 0.016" (0.40mm).
Інші пропозиції LP0402N5200ANTR\500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0402N5200ANTR500 LP0402N5200ANTR500 Виробник : Kyocera AVX lp0402n-3165502.pdf Signal Conditioning Low Pass Filter 5200 MHz
товару немає в наявності