Продукція > KYOCERA AVX > LP0402N5800ANTR\500
LP0402N5800ANTR\500 KYOCERA AVX
lp0402n.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Signal Conditioning Low Pass Filter 5600 -6000MHz
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOW PASS FILTER, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.8GHz Center, Insertion Loss: 0.5dB, Bandwidth: 400MHz, Height (Max): 0.016" (0.40mm).
Інші пропозиції LP0402N5800ANTR\500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0402N5800ANTR500 Виробник : KYOCERA AVX Components RF Filter Low Pass 5800MHz 5600MHz to 6000MHz 0.5dB 50Ohm SMD 4Pin 0402 Automotive T/R
товару немає в наявності
LP0402N5800ANTR\500 Виробник : KYOCERA AVX lp0402n.pdf Description: LOW PASS FILTER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.8GHz Center
Insertion Loss: 0.5dB
Bandwidth: 400MHz
Height (Max): 0.016" (0.40mm)