Продукція > KYOCERA AVX > LP0603A0902ANTR
LP0603A0902ANTR
LP0603A0902ANTR Kyocera AVX
lp0603-3165505.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Signal Conditioning 0603 902MHz 50Ohm 3W RF Continuous
на замовлення 3328 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0603A0902ANTR LP0603A0902ANTR Виробник : KYOCERA AVX lp0603.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 902.5MHZ 0603