Продукція > KYOCERA AVX > LP0603A1880ANTR
LP0603A1880ANTR
LP0603A1880ANTR KYOCERA AVX
lp0603.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOW PASS 1.88GHZ 0603
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.88GHz Center
Insertion Loss: 0.3dB
Bandwidth: 80MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 1.88GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.88GHz Center, Insertion Loss: 0.3dB, Bandwidth: 80MHz, Height (Max): 0.028" (0.70mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0603A1880ANTR LP0603A1880ANTR Виробник : KYOCERA AVX lp0603.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 1.88GHZ 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.88GHz Center
Insertion Loss: 0.3dB
Bandwidth: 80MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
LP0603A1880ANTR LP0603A1880ANTR Виробник : KYOCERA AVX lp0603.pdf Signal Conditioning 1880MHz 0603 SIZE
Мінімальне замовлення: 5
LP0603A1880ANTR LP0603A1880ANTR Виробник : KYOCERA AVX Components lp0603.pdf RF Filter Low Pass 1880MHz 1840MHz to 1920MHz 0.5dB 50Ohm SMD 4Pin 0603 T/R
товару немає в наявності