Продукція > AVX > LP0603A1950ANTR
LP0603A1950ANTR AVX
lp0603-776638.pdf
Виробник: AVX
Signal Conditioning 1950MHz 0603 SIZE
на замовлення 2972 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 1.95GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.95GHz Center, Insertion Loss: 0.3dB, Bandwidth: 60MHz, Height (Max): 0.028" (0.70mm).
Інші пропозиції LP0603A1950ANTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0603A1950ANTR LP0603A1950ANTR Виробник : KYOCERA AVX lp0603.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 1.95GHZ 0603
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.95GHz Center
Insertion Loss: 0.3dB
Bandwidth: 60MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.95GHz Center
Insertion Loss: 0.3dB
Bandwidth: 60MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)