Продукція > KYOCERA AVX > LP0603N5200ANTR
LP0603N5200ANTR
LP0603N5200ANTR KYOCERA AVX
lp0603.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOW PASS 5.2GHZ 0603
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.2GHz Center
Insertion Loss: 0.2dB
Bandwidth: 300MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 5.2GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.2GHz Center, Insertion Loss: 0.2dB, Bandwidth: 300MHz, Height (Max): 0.028" (0.70mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0603N5200ANTR LP0603N5200ANTR Виробник : Kyocera AVX lp0603.pdf Signal Conditioning 5200MHz 0603 SIZE
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
LP0603N5200ANTR LP0603N5200ANTR Виробник : KYOCERA AVX lp0603.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 5.2GHZ 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.2GHz Center
Insertion Loss: 0.2dB
Bandwidth: 300MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)