Продукція > KYOCERA AVX > LP0805A0902ASTR
LP0805A0902ASTR
LP0805A0902ASTR KYOCERA AVX
lp0805.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOW PASS 902.5MHZ 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 902.5MHz Center
Insertion Loss: 0.3dB
Bandwidth: 25MHz
Height (Max): 0.044" (1.12mm)
Part Status: Active
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 902.5MHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 902.5MHz Center, Insertion Loss: 0.3dB, Bandwidth: 25MHz, Height (Max): 0.044" (1.12mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0805A0902ASTR LP0805A0902ASTR Виробник : KYOCERA AVX lp0805.pdf Signal Conditioning 902MHz 0805 SIZE
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
LP0805A0902ASTR LP0805A0902ASTR Виробник : KYOCERA AVX lp0805.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 902.5MHZ 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 902.5MHz Center
Insertion Loss: 0.3dB
Bandwidth: 25MHz
Height (Max): 0.044" (1.12mm)
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 2
LP0805A0902ASTR Виробник : AVX lp0805-776353.pdf Signal Conditioning 902MHz 0805 SIZE