Продукція > AVX > LP0805A0947AWTR
LP0805A0947AWTR
LP0805A0947AWTR AVX
lp0805-776353.pdf
Виробник: AVX
Signal Conditioning 947MHz 0805 SIZE
на замовлення 2725 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 947.5MHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 947.5MHz Center, Insertion Loss: 0.3dB, Bandwidth: 25MHz, Height (Max): 0.044" (1.12mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0805A0947AWTR LP0805A0947AWTR Виробник : KYOCERA AVX lp0805.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 947.5MHZ 0805
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 947.5MHz Center
Insertion Loss: 0.3dB
Bandwidth: 25MHz
Height (Max): 0.044" (1.12mm)
товару немає в наявності
LP0805A0947AWTR LP0805A0947AWTR Виробник : KYOCERA AVX lp0805-3074274.pdf Signal Conditioning 947MHz 0805 SIZE