Продукція > AVX > LP0805A0967AWTR
LP0805A0967AWTR AVX
lp0805.pdf
Виробник: AVX
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 967MHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 967MHz Center, Insertion Loss: 0.3dB, Height (Max): 0.044" (1.12mm).
Інші пропозиції LP0805A0967AWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0805A0967AWTR LP0805A0967AWTR Виробник : KYOCERA AVX lp0805.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 967MHZ 0805
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 967MHz Center
Insertion Loss: 0.3dB
Height (Max): 0.044" (1.12mm)
товару немає в наявності
LP0805A0967AWTR LP0805A0967AWTR Виробник : AVX lp0805-776353.pdf Signal Conditioning 967MHz 0805 SIZE
товару немає в наявності
LP0805A0967AWTR LP0805A0967AWTR Виробник : KYOCERA AVX lp0805-3074274.pdf Signal Conditioning 967MHz 0805 SIZE