Продукція > KYOCERA AVX > LP0805H0750ASTR
LP0805H0750ASTR
LP0805H0750ASTR KYOCERA AVX
AVX-LP0805HP.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOW PASS 751MHZ 0805
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 751MHz Center
Insertion Loss: 0.4dB
Bandwidth: 10MHz
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 751MHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 751MHz Center, Insertion Loss: 0.4dB, Bandwidth: 10MHz, Height (Max): 0.041" (1.05mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0805H0750ASTR LP0805H0750ASTR Виробник : KYOCERA AVX AVX-LP0805HP.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 751MHZ 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 751MHz Center
Insertion Loss: 0.4dB
Bandwidth: 10MHz
Height (Max): 0.041" (1.05mm)